Detektyw – Radca Prawny – Słubice | WP MKS Romicomp
Moderowany Katalog Stron
website

Kancelaria Prawno Detektywistyczna z siedzibą w Słubicach jako jedna z nielicznych w kraju zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług prawnych i detektywistycznych. Połączenie współpracy prywatnego detektywa oraz radcy prawnego daje nam dużą przewagę w sprawach, gdzie należy działać szybko i skutecznie. Specjalizujemy się w świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach: rozwodowych i rodzinnych, spadkowych, karnych i wykroczeniowych, windykacyjnych oraz cywilnych.
Wyróżnia nas zaangażowanie w powierzone sprawy. Łamiemy reguły pracy kancelarii radców prawnych czy adwokatów. Radca prawny Marcin Ratajczak pracujemy przy biurku i w sądzie natomiast prywatny detekty Stanisław Szafran wraz ze stworzonym przez siebie zespołem w terenie. Wszystko po to, by zapewnić na najwyższym poziomie ochronę interesów naszych klientów.
Nasza kancelaria mieści się w Słubicach. Ze względu na przygraniczne położenie prowadzimy sprawy w języku polskim, niemieckim oraz angielskim. Radca prawny oraz detektyw ściśle współpracują ze sobą w ściganiu dłużników alimentacyjnych, w sprawach windykacyjnych, rozwodowych i karnych.